Bidrag, kontonr: 3208.20.13171
Karriere Med Mening er en alternativ karrieredag på Norges Handelshøyskole som NHH Aid arrangerer i samarbeid med Næringslivsutvalget. Formålet med dagen er å vise studentene bredden i de karrieremulighetene som finnes etter endt utdanning ved å invitere bedrifter og organisasjoner som arbeider på et ideelt grunnlag. Høres dette ut som noe for din organisasjon? Ta kontakt med KMM-ansvarlig under.
Karriere Med Mening 2009 12. februar 2009 var første gang Karriere Med Mening ble arrangert på Norges Handelshøyskole. Organisasjonene som var representert var
Senere på dagen holdt stortingsrepresentant og tidligere justisminister Odd Einar Dørum (V) et foredrag i Dag Cowards Auditorium om viktigheten av å vise samfunnsansvar.